CURRENT TRANSFORMER 5A
- Marka: CSC
- Ürün Kodu: ZEMCT131
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺39.30
- Vergisiz Fiyat: ₺32.75
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Akım Trafolar |
| Üretici Firma | ZEMING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Uygulamalar | High Accuracy |
| Montaj Tipi | THT |
| Birimcil Akım | 5 A |
| İkincil Değer | 2.5 mA |
| Sarım Oranı | 2000:1 |
| İzolasyon Voltajı | 3000 V |
| Doğrusal Aralık | 0 ~ 20 A @ 100 Ohms |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
Etiketler: CURRENT TRANSFORMER 5A, ZEMCT131
