CRYSTAL 25MHz 20pF 30PPM - 25.000MHZ-49S-20PF
- Marka: ROHM
- Ürün Kodu: 25.000MHZ-49S-20PF
- Stok Durumu: Stokta
₺25.22
- Vergisiz Fiyat: ₺21.02
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | N/A |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Frekans | 25 MHz |
| Kapasitans | 20 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 16.5 mm |
| Genişlik | 4 mm |
| Yükseklik | 3.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: CRYSTAL 25MHz 20pF 30PPM - 25.000MHZ-49S-20PF, 25.000MHZ-49S-20PF, Kristaller, Osilatörler ve Rezonatörler
