CRYSTAL 17.734475MHz HC49U 50pF 50PPM BULK - KLS14-HC-49U-17.7344-50
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: KLS14-HC-49U-17.7344-50
- Stok Durumu: Stokta
₺11.92
- Vergisiz Fiyat: ₺9.93
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | KLS14 |
| Kılıf / Kasa | HC-49U |
| Frekans | 17.7344 MHz |
| Kapasitans | 50 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 11.05 mm |
| Genişlik | 4.65 mm |
| Yükseklik | 13.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: CRYSTAL 17.734475MHz HC49U 50pF 50PPM BULK - KLS14-HC-49U-17.7344-50, KLS14-HC-49U-17.7344-50, Kristaller, Osilatörler ve Rezonatörler
