CRYSTAL 15MHz HC49U 16pF 20PPM BULK TECHNICAL - XCR-15.00U16B-TEC.
- Marka: BITECH
- Ürün Kodu: XCR-15.00U16B-TEC.
- Stok Durumu: Stokta
₺11.09
- Vergisiz Fiyat: ₺9.25
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | TECHNICAL CRYSTAL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | XCR |
| Kılıf / Kasa | HC-49U |
| Frekans | 15 MHz |
| Kapasitans | 16 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 10.8 mm |
| Genişlik | 4.6 mm |
| Yükseklik | 13 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler: CRYSTAL 15MHz HC49U 16pF 20PPM BULK TECHNICAL - XCR-15.00U16B-TEC., XCR-15.00U16B-TEC., Kristaller, Osilatörler ve Rezonatörler

