CR 2016 DÜĞME PİL-LİTYUM 3V KARTELA 5Lİ - CR2016-DURACELL K5
- Marka: SMUN
- Ürün Kodu: CR2016-DURACELL K5
- Stok Durumu: Stokta
₺302.94
- Vergisiz Fiyat: ₺252.45
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | DURACELL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2016 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 1.6 mm |
Etiketler: CR 2016 DÜĞME PİL-LİTYUM 3V KARTELA 5Lİ - CR2016-DURACELL K5, CR2016-DURACELL K5, Şarj Edilemeyen Piller

