CON.T.B.SMD FOR LED BOARD PLUG-IN 2 POLE SMT R/A - L-KLS2-L95A-02
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS2-L95A-02
- Stok Durumu: Stokta
₺5.44
- Vergisiz Fiyat: ₺4.53
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Konnektörleri |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS2-L95A |
| Cinsi | Female |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Pitch-Mating | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Phosphor Bronze+Sn Plated |
| Tel Kalınlığı (AWG) | N/A |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | N/A |
| Gövde Rengi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C~+105 °C |
Etiketler: CON.T.B.SMD FOR LED BOARD PLUG-IN 2 POLE SMT R/A - L-KLS2-L95A-02, L-KLS2-L95A-02, Aydınlatma Konnektörleri

