CONN.HEADER PIN 1PIN(1x1) THT V/T H:11.96mm - DS1006-11-8
- Marka: RECOM
- Ürün Kodu: DS1006-11-8
- Stok Durumu: Stokta
₺1.73
- Vergisiz Fiyat: ₺1.44
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tekli Pin Konnektörler |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1006-11 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Uç Tipi | PC Pin |
| Pin Ölçüsü-Flanş Üstü | 3 mm |
| Pin Ölçüsü-Flanş Altı | 3.7 mm |
| Uzunluk | 11.96 mm |
| Yalıtım | Non-Insulated |
| Kontak Malzemesi | Full Gold Flash |
Etiketler: CONN.HEADER PIN 1PIN(1x1) THT V/T H:11.96mm - DS1006-11-8, DS1006-11-8, Terminal Konnektörler
