CONNECTOR TERMINAL TE2510 SIZE 14AWG BLUE KLS - L-KLS8-01141-TE2510-BLUE
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS8-01141-TE2510-BLUE
- Stok Durumu: Stokta
₺1.90
- Vergisiz Fiyat: ₺1.59
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kablo Yüksükleri |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-01141 |
| Montaj Tipi | Free |
| Pin Çapı | 3.3 mm |
| Genel Uzunluk | 18.5 mm |
| Pin Uzunluğu | 10 mm |
| Genişlik | 8 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 14 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 2.5 mm² |
| Renk | Blue |
Etiketler: CONNECTOR TERMINAL TE2510 SIZE 14AWG BLUE KLS - L-KLS8-01141-TE2510-BLUE, L-KLS8-01141-TE2510-BLUE, Terminal Konnektörler
