CONNECTOR PC PIN CIRC .041DIA 12.56MM TIN - L-KLS8-2170-13
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS8-2170-13
- Stok Durumu: Stokta
₺7.59
- Vergisiz Fiyat: ₺6.33
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tekli Pin Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | L-KLS8-2170-13 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Uç Tipi | PC Pin |
| Pin Ölçüsü-Flanş Üstü | 9.5 mm |
| Pin Ölçüsü-Flanş Altı | 2.55 mm |
| Uzunluk | 12.56 mm |
| Yalıtım | Non-Insulated |
| Kontak Malzemesi | N/A |
Etiketler: CONNECTOR PC PIN CIRC .041DIA 12.56MM TIN - L-KLS8-2170-13, L-KLS8-2170-13, Terminal Konnektörler

