ÇİNKO KARBON PİL SUPER HEAVY DUTY 1x9V SHRINK TEKL - SUPER HEAVY DUTY 9V SH1
- Marka: Y&L ELECTRONIC
- Ürün Kodu: SUPER HEAVY DUTY 9V SH1
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺41.78
- Vergisiz Fiyat: ₺34.82
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Çinko-Karbon Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | SHIRNK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Prismatic |
| Montaj Tipi | Snap Fasteners |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Hücre Boyutu | 9 V |
| Nominal Voltaj | 9 V |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Uzunluk | 26.5 mm |
| Genişlik | 17.5 mm |
| Yükseklik | 48.5 mm |
Etiketler: ÇİNKO KARBON PİL SUPER HEAVY DUTY 1x9V SHRINK TEKL - SUPER HEAVY DUTY 9V SH1, SUPER HEAVY DUTY 9V SH1, Şarj Edilemeyen Piller

