RES.NETWORK 8.2K Ohms 5% 1/8W SIP8+1 THT - RBA09822J
Ürün Detayları
KategoriAğ ve Sıra Dirençler
Üretici FirmaCINETECH
Paket TipiBULK&BOX
Ürün DurumuOBSOLETE
RoHS DurumuRoHS Belgesiz
Montaj TipiTHT
Kılıf / KasaRadial
Direnç Değeri8.2 k Ohms
Tolerans±5 %
Güç1/8 W
Pin Sayısı9 Pins
Devre TipiSingle Common
BileşimThick Film
UygulamalarN/A
Çalışma Voltajı200 V
Uzunluk22.1 mm
Genişlik2.54 mm
Yükseklik3 mm
Sıcaklık Katsayısı±100 PPM/°C
Etiketler: RES.NETWORK 8.2K Ohms 5% 1/8W SIP8+1 THT - RBA09822J, RBA09822J, Dirençler