RES.(3225) 1210 5.1K Ohms 5% 1/2W 100PPM - RMC-20-512JR
- Marka: CINETECH
- Ürün Kodu: RMC-20-512JR
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | CINETECH |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| Direnç Değeri | 5.1 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/2 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(3225) 1210 5.1K Ohms 5% 1/2W 100PPM - RMC-20-512JR, RMC-20-512JR, Dirençler