RES.(1608) 0603 6.8 Ohms 5% - RMC06036R8JR
- Marka: CINETECH
- Ürün Kodu: RMC06036R8JR
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | CINETECH |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 6.8 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/10 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 50 V |
| Sıcaklık Katsayısı | N/A |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(1608) 0603 6.8 Ohms 5% - RMC06036R8JR, RMC06036R8JR, Dirençler