CAP.M/L 330pF 25V X7R AXIAL 10% TB CINETECH - AD15B331K1E5B
- Marka: CINETECH
- Ürün Kodu: AD15B331K1E5B
Ürün Detayları
| Kategori | Multilayer Kapasitörler |
| Üretici Firma | CINETECH |
| Paket Tipi | TAPE&BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Axial |
| Kapasitans | 330 pF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Pin Aralığı | None |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Çap | 3.5 mm |
| Uzunluk | 2.54 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
Etiketler: CAP.M/L 330pF 25V X7R AXIAL 10% TB CINETECH - AD15B331K1E5B, AD15B331K1E5B, Kapasitörler