CAP.M/L 270pF 1000V 5% 5MM BULK - TSL3A271JL516Y
Ürün Detayları
KategoriSeramik Kapasitörler
Üretici FirmaCINETECH
Paket TipiBAG
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiTHT
Kılıf / KasaRadial Disc
Kapasitans270 pF
Voltaj Değeri1 kVDC
Tolerans±5 %
Bacak Aralığı5 mm
Dielektrik MalzemeSL
ÇapN/A
UzunlukN/A
GenişlikN/A
YükseklikN/A
Çalışma Sıcaklığı-25 °C ~ +85 °C
Etiketler: CAP.M/L 270pF 1000V 5% 5MM BULK - TSL3A271JL516Y, TSL3A271JL516Y, Kapasitörler