CAP.CER.470pF 1000V 5MM 5% BULK - TSL3A471JL516Y
- Marka: CINETECH
- Ürün Kodu: TSL3A471JL516Y
Ürün Detayları
| Kategori | Seramik Kapasitörler |
| Üretici Firma | CINETECH |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Disc |
| Kapasitans | 470 pF |
| Voltaj Değeri | 1 kVDC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Dielektrik Malzeme | SL |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
Etiketler: CAP.CER.470pF 1000V 5MM 5% BULK - TSL3A471JL516Y, TSL3A471JL516Y, Kapasitörler