CHOKE COMMON MODE CMC 200nH 400MA 2LN 680 OHM SMD - ACM2012-900-2P-T001
- Marka: STM (THOMSON)
- Ürün Kodu: ACM2012-900-2P-T001
- Stok Durumu: Stokta
₺77.87
- Vergisiz Fiyat: ₺64.89
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Ortak Mod Bobinler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ACM |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Pin Aralığı | None |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
| Filtre Tipi | Signal Line Filter |
| Number of Lines | 2 |
| İndüktans | None |
| Empedans | 90 Ohms |
| Akım | 400 mA |
| Tolerans | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 190 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.2 mm |
| Yükseklik | 1.3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
Etiketler: CHOKE COMMON MODE CMC 200nH 400MA 2LN 680 OHM SMD - ACM2012-900-2P-T001, ACM2012-900-2P-T001, İndüktörler
