CHOKE COMMON MODE 2x22mH 350mA (AAA - B82791H2351N 1Z31
- Marka: HELU KABEL
- Ürün Kodu: B82791H2351N 1Z31
- Stok Durumu: Stokta
₺46.77
- Vergisiz Fiyat: ₺38.97
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Ortak Mod Bobinler |
| Üretici Firma | EPCOS (TDK) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| Pin Aralığı | N/A |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
| Filtre Tipi | Power Line Filter |
| Number of Lines | 2 |
| İndüktans | 22 mH |
| Empedans | N/A |
| Akım | 350 mA |
| Tolerans | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 1.9 Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 15.3 mm |
| Genişlik | 7.4 mm |
| Yükseklik | 17.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: CHOKE COMMON MODE 2x22mH 350mA (AAA - B82791H2351N 1Z31, B82791H2351N 1Z31, İndüktörler

