INDUCTOR FIXED 1206 1uH 100mA SMD - CL321611T-1R0K-N
Ürün Detayları
KategoriSabit İndüktörler
Üretici FirmaCHILISIN
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
SerilerCL
Montaj TipiSMT
Kılıf / Kasa1206 (3216 Metric)
İndüktans1 uH
Pin AralığıNone
Tolerans±10 %
Akım Değeri100 mA
Akım - Doygunluk (Isat)N/A
DC Direnci (DCR)400 m Ohms
UygulamalarGeneral Purpose
ÇapN/A
Uzunluk3.2 mm
Genişlik1.6 mm
Yükseklik1.8 mm
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ +125 °C
TeknolojiMultilayer
Koruma / EkranlamaShielded
Etiketler: INDUCTOR FIXED 1206 1uH 100mA SMD - CL321611T-1R0K-N, CL321611T-1R0K-N, İndüktörler