INDUCTOR FIXED 0805 33NH SMD - CLH2012T-33NJ-S
- Marka: CHILISIN
- Ürün Kodu: CLH2012T-33NJ-S
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | CHILISIN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CLH |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| İndüktans | 33 nH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±5 % |
| Akım Değeri | 300 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 600 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.25 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Teknoloji | Multilayer |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
Etiketler: INDUCTOR FIXED 0805 33NH SMD - CLH2012T-33NJ-S, CLH2012T-33NJ-S, İndüktörler