CAP.SNUB.0.68uF 1200VDC 10% FARATRONIC - C163L684K0A4000
- Marka: SEMITEC
- Ürün Kodu: C163L684K0A4000
- Stok Durumu: Stokta
₺100.02
- Vergisiz Fiyat: ₺83.35
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Snubber Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Axial Flat |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 680 nF |
| Voltaj (DC) | 1.2 kVDC |
| Voltaj (AC) | 600 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 44 mm |
| Yükseklik | 26 mm |
| Kalınlık | 18.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C16 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler: CAP.SNUB.0.68uF 1200VDC 10% FARATRONIC - C163L684K0A4000, C163L684K0A4000, Kapasitörler

