CAP.POL.47nF 305VAC 10MM 12.5x5 110C - PCX2 339D67473
- Marka: HONGXING
- Ürün Kodu: PCX2 339D67473
- Stok Durumu: Stokta
₺4.45
- Vergisiz Fiyat: ₺3.71
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | PILKOR |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 47 nF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 305 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 12.5 mm |
| Yükseklik | 11 mm |
| Kalınlık | 5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | PCX2 339 |
| Dielektrik Malzeme | EMI Suppression |
Etiketler: CAP.POL.47nF 305VAC 10MM 12.5x5 110C - PCX2 339D67473, PCX2 339D67473, Kapasitörler

