CAP.POL.22nF 275VAC 15MM 10% X2 MKP BOX TB PILKOR - PCX2 335 MS223
- Marka: HONGXING
- Ürün Kodu: PCX2 335 MS223
- Stok Durumu: Stokta
₺4.94
- Vergisiz Fiyat: ₺4.12
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | PILKOR |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 22 nF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 275 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 15 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 18 mm |
| Yükseklik | 16.5 mm |
| Kalınlık | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | PCX2 335 |
| Dielektrik Malzeme | Interference Suppression |
Etiketler: CAP.POL.22nF 275VAC 15MM 10% X2 MKP BOX TB PILKOR - PCX2 335 MS223, PCX2 335 MS223, Kapasitörler

