CAP.POL.100uF 330VAC M6X55X120MM METAL - C66R1107J01J700
- Marka: SEMITEC
- Ürün Kodu: C66R1107J01J700
- Stok Durumu: Stokta
₺1,022.72
- Vergisiz Fiyat: ₺852.26
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial/Stud |
| Bağlantı Tipi | Screw Terminals |
| Kapasitans | 100 uF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 330 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | N/A |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 63 mm |
| Uzunluk | 132 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C66 |
| Dielektrik Malzeme | Oil Filled |
Etiketler: CAP.POL.100uF 330VAC M6X55X120MM METAL - C66R1107J01J700, C66R1107J01J700, Kapasitörler

