CAP.POL 2uF 275V 5% 31X23.5X14 MKP - M205027521170G
- Marka: RICH WAVE
- Ürün Kodu: M205027521170G
- Stok Durumu: Stokta
₺14.22
- Vergisiz Fiyat: ₺11.85
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | MLC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 2 uF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 275 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 25.8 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 31 mm |
| Yükseklik | 23.5 mm |
| Kalınlık | 12 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | N/A |
| Dielektrik Malzeme | N/A |
Etiketler: CAP.POL 2uF 275V 5% 31X23.5X14 MKP - M205027521170G, M205027521170G, Kapasitörler

