CAP.M/L 1nF 1000V 5MM Y5V +/-20% TB KINGTRONICS
- Marka: LEFOO
- Ürün Kodu: MKT1206Y102M102PF3R
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺3.05
- Vergisiz Fiyat: ₺2.54
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Multilayer Kapasitörler |
| Üretici Firma | KINGTRONICS |
| Paket Tipi | AMMO BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 1 nF |
| Voltaj Değeri | 1 kVDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Pin Aralığı | 5.08 mm |
| Dielektrik Malzeme | Y5V |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 4.5 mm |
| Yükseklik | 3.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
Etiketler: CAP.M/L 1nF 1000V 5MM Y5V +/-20% TB KINGTRONICS, MKT1206Y102M102PF3R
