CAP.M/L 330pF 25V X7R AXIAL 10% TB CINETECH - AD15B331K1E5B
- Marka: SITIME
- Ürün Kodu: AD15B331K1E5B
- Stok Durumu: Stokta
₺1.99
- Vergisiz Fiyat: ₺1.66
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Multilayer Kapasitörler |
| Üretici Firma | CINETECH |
| Paket Tipi | TAPE&BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Axial |
| Kapasitans | 330 pF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Pin Aralığı | None |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Çap | 3.5 mm |
| Uzunluk | 2.54 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
Etiketler: CAP.M/L 330pF 25V X7R AXIAL 10% TB CINETECH - AD15B331K1E5B, AD15B331K1E5B, Kapasitörler

