CAP.FILM 100pF 50VDC ±5% 2x1.25 SMT - ECHU1H101JX5
- Marka: MARXLOW
- Ürün Kodu: ECHU1H101JX5
- Stok Durumu: Stokta
₺10.94
- Vergisiz Fiyat: ₺9.12
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Bağlantı Tipi | Solder Pad |
| Kapasitans | 100 pF |
| Voltaj (DC) | 50 VDC |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | None |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.25 mm |
| Yükseklik | 0.9 mm |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Small Size |
| Seriler | ECHU(X) |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Stacked (PPS) |
Etiketler: CAP.FILM 100pF 50VDC ±5% 2x1.25 SMT - ECHU1H101JX5, ECHU1H101JX5, Kapasitörler
