CAP.EL.650uF 600V 76x120 85C K36 KENDEIL - K36600651S6K0J120
- Marka: XINYA CO.
- Ürün Kodu: K36600651S6K0J120
- Stok Durumu: Stokta
₺13,916.80
- Vergisiz Fiyat: ₺11,597.33
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KENDEIL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial/Stud |
| Bağlantı Tipi | Screw Terminals |
| Kapasitans | 650 uF |
| Voltaj (DC) | 600 VDC |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | N/A |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 76 mm |
| Uzunluk | 120 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | K36 |
| Dielektrik Malzeme | N/A |
Etiketler: CAP.EL.650uF 600V 76x120 85C K36 KENDEIL - K36600651S6K0J120, K36600651S6K0J120, Kapasitörler

