CAP.EL.4700uF 350V 76x143 85C K01 STUD KENDEIL - K01350472SHM0J143
- Marka: XINYA CO.
- Ürün Kodu: K01350472SHM0J143
- Stok Durumu: Stokta
₺2,869.64
- Vergisiz Fiyat: ₺2,391.37
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KENDEIL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | K01 |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Screw&Stud (M12) |
| Kapasitans | 4700 uF |
| Voltaj Değeri | 350 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 31.8 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 17.5 A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 15000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 76 mm |
| Uzunluk | 143 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.4700uF 350V 76x143 85C K01 STUD KENDEIL - K01350472SHM0J143, K01350472SHM0J143, Kapasitörler

