CAP.EL.2.2uF 200V 6.3x11.2 2.5MM 105C 2000H THT
- Marka: MARXLOW
- Ürün Kodu: ECA2DHG2R2
- Stok Durumu: Stokta
₺9.29
- Vergisiz Fiyat: ₺7.74
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | NHG |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 2.2 uF |
| Voltaj Değeri | 200 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 2.5 mm |
| Bacak Formu | Straight |
| Dalgalanma Akımı | 25 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 11.2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | Standard |
Etiketler: CAP.EL.2.2uF 200V 6.3x11.2 2.5MM 105C 2000H THT, ECA2DHG2R2
