CAP.EL.220uF 25V 20% 8.3X8.3MM 10.5MM SMD 10000H - EEHZA1E221P
- Marka: MARXLOW
- Ürün Kodu: EEHZA1E221P
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺44.61
- Vergisiz Fiyat: ₺37.17
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Hybrid |
| Seriler | ZA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 220 uF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 2.3 A |
| ESR @ Frekansı | 27 m Ohms @ 100 kHz |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 10000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 10.2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | Low ESR, Hybrid |
Etiketler: CAP.EL.220uF 25V 20% 8.3X8.3MM 10.5MM SMD 10000H - EEHZA1E221P, EEHZA1E221P, Kapasitörler
