CAP.EL.150UF 25V 6.3X7.7MM 125C 20% SMD - EEHZK1E151XP
- Marka: PANASONIC(EUROPE)
- Ürün Kodu: EEHZK1E151XP
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺88.16
- Vergisiz Fiyat: ₺73.47
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Hybrid |
| Seriler | ZK |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 150 uF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 1.68 A |
| ESR @ Frekansı | 30 m Ohms @ 100 kHz |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 4000 Hrs @ 125 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 7.7 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | Expanded RC & Capacitance, Hybrid |
Etiketler: CAP.EL.150UF 25V 6.3X7.7MM 125C 20% SMD - EEHZK1E151XP, EEHZK1E151XP, Kapasitörler
