CAP.EL.1500UF 450V 35X80 105C 4 pin Snap-ın
- Marka: STM (THOMSON)
- Ürün Kodu: HP152M450P800A
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺367.99
- Vergisiz Fiyat: ₺306.65
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | FOSHAN ENFALION |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | HP |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Snap-IN (2Pin) |
| Kapasitans | 1500 uF |
| Voltaj Değeri | 450 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 3000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 35 mm |
| Uzunluk | 80 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.1500UF 450V 35X80 105C 4 pin Snap-ın, HP152M450P800A

