CAP.EL.1500uF 16V 12.5x20 105C 20% RP SUPERLOWIMP - RP1C158M12020PL
- Marka: IXYS
- Ürün Kodu: RP1C158M12020PL
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺15.10
- Vergisiz Fiyat: ₺12.59
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMWHA |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | RP |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 1500 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 1.4 A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 10000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 12.5 mm |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.1500uF 16V 12.5x20 105C 20% RP SUPERLOWIMP - RP1C158M12020PL, RP1C158M12020PL, Kapasitörler

