CAP.EL.15000uF 63V 51x79 K01 SERIES 85C KENDEIL - K010631530HM0G079
- Marka: XINYA CO.
- Ürün Kodu: K010631530HM0G079
- Stok Durumu: Stokta
₺1,052.91
- Vergisiz Fiyat: ₺877.42
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KENDEIL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | K01 |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Screw |
| Kapasitans | 15000 uF |
| Voltaj Değeri | 63 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 22.7 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 11.1 A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 15000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 51 mm |
| Uzunluk | 79 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.15000uF 63V 51x79 K01 SERIES 85C KENDEIL - K010631530HM0G079, K010631530HM0G079, Kapasitörler
