CAP.EL.10uF 35V 5x6 5MM 105C L.ESR 5000H - CKL035M100D06PE99V00R
- Marka: HABOTEST
- Ürün Kodu: CKL035M100D06PE99V00R
- Stok Durumu: Stokta
₺2.89
- Vergisiz Fiyat: ₺2.41
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SUSCON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | CKL |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 10 uF |
| Voltaj Değeri | 35 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 155 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | 800 m Ohms @ 100 kHz |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 5000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 5 mm |
| Uzunluk | 6 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.10uF 35V 5x6 5MM 105C L.ESR 5000H - CKL035M100D06PE99V00R, CKL035M100D06PE99V00R, Kapasitörler
