CAP.CER.1uF 50V 4x7x5mm 20% - RY1803-12LB
- Marka: ROHM
- Ürün Kodu: RY1803-12LB
- Stok Durumu: Stokta
₺1.25
- Vergisiz Fiyat: ₺1.04
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 4 mm |
| Uzunluk | 7 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.CER.1uF 50V 4x7x5mm 20% - RY1803-12LB, RY1803-12LB, Kapasitörler
