CABLE FLAT 10PIN 1.27mm 28AWG 7x0.127mm GRAY 1mt - 61FC1-10250A
- Marka: STATE
- Ürün Kodu: 61FC1-10250A
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺32.68
- Vergisiz Fiyat: ₺27.23
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Flat Ribbon Kablolar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 61FC1 |
| Kablo Serisi | N/A |
| Pin Sayısı | 10 Pins |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| İletken boyutu | 7x0.127 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 28 AWG |
| Voltaj Değeri | 300 V |
| Kablo Rengi | Gray |
Etiketler: CABLE FLAT 10PIN 1.27mm 28AWG 7x0.127mm GRAY 1mt - 61FC1-10250A, 61FC1-10250A, Flat Kablolar

