BUZZER PIEZO 13.8mm 12V - CEP2242
- Marka: ARDUINO
- Ürün Kodu: CEP2242
- Stok Durumu: Stokta
₺163.18
- Vergisiz Fiyat: ₺135.98
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SAME SKY (CUI) |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Empedans | None |
| Voltaj Değeri | 12 V |
| Frekans | 4.1 kHz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 7.5 mm |
Etiketler: BUZZER PIEZO 13.8mm 12V - CEP2242, CEP2242, Ses Ürünleri

