BUZZER MAGNETIC WITH CIRCUIT 5V 2KHZ THT
- Marka: ICPLUS
- Ürün Kodu: MT1240A03NP-02
- Stok Durumu: Stokta
₺18.03
- Vergisiz Fiyat: ₺15.03
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Zero-Peak |
| Voltaj Değeri | 3 V |
| Voltaj Aralığı | 2-5 V |
| Frekans | 2 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 80 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 80 mA |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Aralığı | 6.5 mm |
| Seriler | N/A |
| Çap | 12 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 4 mm |
Etiketler: BUZZER MAGNETIC WITH CIRCUIT 5V 2KHZ THT, MT1240A03NP-02

