BOX HEADER LOCKED 10PIN(2x5) 1.27mm SMT V/T - C3505-10DNGBT0R
- Marka: TEK-CHAIN
- Ürün Kodu: C3505-10DNGBT0R
- Stok Durumu: Stokta
₺41.14
- Vergisiz Fiyat: ₺34.28
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | HSUAN MAO |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | C3505 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Profil Yüksekliği | 11 mm |
| Lock Dim | 2 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash Plated Over Nickel |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler: BOX HEADER LOCKED 10PIN(2x5) 1.27mm SMT V/T - C3505-10DNGBT0R, C3505-10DNGBT0R, Header Konnektörler

