BLUETOOTH IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 2.4GHz AQFN73 - NRF52833-QIAA-R7
- Marka: ALLIANCE
- Ürün Kodu: NRF52833-QIAA-R7
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺331.04
- Vergisiz Fiyat: ₺275.86
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | NORDIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 5.5 V |
| Modülasyon | N/A |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | BLE5.1 SoC M4F + ANT + 802.15.4 |
Etiketler: BLUETOOTH IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 2.4GHz AQFN73 - NRF52833-QIAA-R7, NRF52833-QIAA-R7, RF & Mikrodalga Ürünleri
