BK946S ÖN ISITMA İSTASYONU 400W
- Marka: FORTE
- Ürün Kodu: BK946S ISITMA İSTASYONU
- Stok Durumu: Stokta
₺6,415.78
- Vergisiz Fiyat: ₺5,346.48
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Isıtma İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Güç (Max) | 400 W |
| Sıcaklık (Min) | 50 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 350 °C |
| Uzunluk | 120 mm |
| Genişlik | 120 mm |
| Yükseklik | 120 mm |
| Ağırlık | 1.3 Kg |
Etiketler: BK946S ÖN ISITMA İSTASYONU 400W, BK946S ISITMA İSTASYONU

