BK946L ÖN ISITMA İSTASYONU 1600W
- Marka: FORTE
- Ürün Kodu: BK946L ISITMA İSTASYONU
- Stok Durumu: Stokta
₺18,458.17
- Vergisiz Fiyat: ₺15,381.81
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Isıtma İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Güç (Max) | 1600 W |
| Sıcaklık (Min) | 50 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 350 °C |
| Uzunluk | 320 mm |
| Genişlik | 320 mm |
| Yükseklik | 145 mm |
| Ağırlık | 8.5 Kg |
Etiketler: BK946L ÖN ISITMA İSTASYONU 1600W, BK946L ISITMA İSTASYONU

