BK946 ÖN ISITMA İSYASYONU 600W
- Marka: FORTE
- Ürün Kodu: BK946 ISITMA İSYASYONU
- Stok Durumu: Stokta
₺6,699.77
- Vergisiz Fiyat: ₺5,583.14
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Isıtma İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Güç (Max) | 600 W |
| Sıcaklık (Min) | 50 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 350 °C |
| Uzunluk | 215 mm |
| Genişlik | 215 mm |
| Yükseklik | 135 mm |
| Ağırlık | 2.7 Kg |
Etiketler: BK946 ÖN ISITMA İSYASYONU 600W, BK946 ISITMA İSYASYONU

