BATTERY LITHIUM 3.7V 2200mA EEMB - LIR18650-2200
- Marka: FSP
- Ürün Kodu: LIR18650-2200
- Stok Durumu: Stokta
₺304.38
- Vergisiz Fiyat: ₺253.65
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Şarj Edilebilir Lityum Piller |
| Üretici Firma | EEMB |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | N/A |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 2200 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.7 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 18.2 mm |
| Yükseklik | 64.5 mm |
Etiketler: BATTERY LITHIUM 3.7V 2200mA EEMB - LIR18650-2200, LIR18650-2200, Şarj Edilebilir Piller
