BATTERY Lİ-POLYMER 3.7V 1300mAh WITH PCMMOLEX 52-3 - GSP753448
- Marka: KTEC
- Ürün Kodu: GSP753448
- Stok Durumu: Stokta
₺347.31
- Vergisiz Fiyat: ₺289.43
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | GREAT POWER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Polymer |
| Hücre Boyutu | N/A |
| Montaj Tipi | Wire With Connector |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Nominal Kapasite | 1300 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.7 V |
| Uzunluk | 48.5 mm |
| Genişlik | 24.5 mm |
| Yükseklik | 7.5 mm |
Etiketler: BATTERY Lİ-POLYMER 3.7V 1300mAh WITH PCMMOLEX 52-3 - GSP753448, GSP753448, Şarj Edilemeyen Piller

