BASIC ALKALİN PİL 9V SHRINK TEKLİ - BASIC ALKALİN PİL 9V SH1
- Marka: SMUN
- Ürün Kodu: BASIC ALKALİN PİL 9V SH1
- Stok Durumu: Stokta
₺294.03
- Vergisiz Fiyat: ₺245.03
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | DURACELL |
| Paket Tipi | SHIRNK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Prismatic |
| Hücre Boyutu | 9 V |
| Montaj Tipi | Snap Fasteners |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 9 V |
| Uzunluk | 26.5 mm |
| Genişlik | 17.5 mm |
| Yükseklik | 48.5 mm |
Etiketler: BASIC ALKALİN PİL 9V SHRINK TEKLİ - BASIC ALKALİN PİL 9V SH1, BASIC ALKALİN PİL 9V SH1, Şarj Edilemeyen Piller

