BAKON SBK936B ISI KONTROLLU HAVYA İSTASYONU
- Marka: FORTE
- Ürün Kodu: SBK936B HAVYA İSTASYONU
- Stok Durumu: Stokta
₺2,441.58
- Vergisiz Fiyat: ₺2,034.65
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | SBK936B |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Güç (Max) | 40 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 200 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 400 °C |
| Ağırlık | N/A |
Etiketler: BAKON SBK936B ISI KONTROLLU HAVYA İSTASYONU, SBK936B HAVYA İSTASYONU

